Siete na plot do Vašej záhrady, balkón, či terasu

Ponúkame Vám najkvalitnejšie zelené siete na plot, aké na našom trhu môžete nájsť. Siete na plot TEX sú zárukou kvality, trvácnosti a farebnej stálosti. Naše produkty majú široké využitie. Siete na plot zostávajú oproti iným riešeniam oplotenia stále jednou z najlacnejších variánt zatienenia Vašej záhrady, terasy, či balkóna, vytvorenia súkromia a ochranou pred zlými poveternostnými vplyvmi. Naviac ponúkajú aj množstvo iných využití, ktoré nájdete v sekcii POUŽITIE.

 


Sieť na plot Ultralighttex 30% - od 24,92 Eur

Sieť na plot lighttex 80% - od 10,65 Eur

Siete na plot mediumtex 90% - od 16,85 Eur

Siete na plot goldtex 95% - od 22,80 Eur

Tieniace siete na plot SUPERTEX 99% - od 46,97 EUr

ZÁRUKA

Zelené siete na plot značky TEX sú najkvalitnejšie zelené napínacie siete na plot na trhu. Na každú sieť Vám dávame 3 ročnú záruku trvácnosti, UV stabilizácie a farebnej stálosti. Naša sieť zostane farebne stála mimoriadne dlhý čas s porovnaním s konkurenčnými produktami.

MATERIÁL

Naše siete sú vyrobené z trvácneho polyetylénu (HDPE). Je to mimoriadne odolný a zároveň ľahký materiál, ktorý je zdraviu nezávadný. Siete sú vyrábané tkaním, majú spevnené okraje pre dlhšiu životnosť a pevnosť. Pre ľahšiu montáž sú na sieťach umiestnené oká, do ktorých sa bezpečne a bez akéhokoľvek nebezpečenstva poškodenia produktu nainštalujú upevňovacie prvky, pomocou ktorých sa sieť jednochucho namontuje na plot, balkón, či terasu. Sieť PRIVATEX, vyrobená zo systetického vlákna, je kvôli ešte vyššej odolnosti špeciálne zošitá, čím poskytuje ešte väčšiu odolnosť proti vetru a iným podmienkam.

HUSTOTA/TIENIVOSŤ

Ponúkame Vám širokú škálu tienivostí sietí od 30% až po úplné 100%-tné zatienenie.

ULTRALIGHTTEX   30%   36g/m2
LIGHTTEX            80%   90g/m2
MEDIUMTEX         90%  160g/m2
GOLDTEX             95%  230g/m2
SUPERTEX            99%  260g/m2
PRIVATEX           100%  

ROZMERY

Naše siete sú navrhnuté na takmer akýkoľvek typ plota, terasy, či balkóna. Máme v ponuke rôzne rozmery -1m, 1,2m,  1,5m, 1,8m, 2m, 3m, 6m, 9m, v dĺžkach 10m, 50m.

BALENIE A DOPRAVA

Každú sieť Vám dodáme v kvalitne zabalených rolkách v čo najkratšom čase, práve kvôli tomu, že všetky siete držíme skladom. Využite našu jedinečnú ponuku dopravy zdarma na nákup nad 40 Eur. Ponúkame Vám aj možnosť priameho odberu na pobočke.

POUŽITIE

Vzhľadom na príjemnú zelenú farbu nachádzajú naše siete na plot široké využitie. Primárnou funkciou je inštalácia na plot, balkón, či terasu s cieľom vytvorenia súkromia, zatienenia, či inou ochranou. Ďalej ponúkajú využitie v záhradníctve na zakrytie sklenníkov pred slnečnými lúčmi. Zakrytie pieskoviska, či oddelenie tenisových kurtov, sú len ďalšími z množstva príkladov. V stavebníctve sú siete na plot dôležitým prvkom pre ochranu staveniska pred nežiadúcimi pohľadmi. Naše siete sa stávajú nenahraditeľným ochranným prvkom na zakrytie lešenia.