Montáž siete na plot

 
Montáž siete na plot je veľmi jednoduchá. Hravo to zvládnete v rodinnom kruhu a ešte sa pritom zabavíte!

Na uchytenie siete na plot sa používajú doplnky, ktoré je možné zakúpiť na našej stránke - viazací drôt, pásku Bridfix, alebo originálne úchytky KLIP FIXATEX. Doplnky nie sú súčasťou siete na plot, je ich potrebné dokúpiť. Rolku siete na plot odbalíte a pripravíte si Vami vybrané prvky na uchytenie. Siete obsahujú pripravené oká, vďaka ktorým je uchytenie na plot naozaj hračkou.

 
PREJSŤ NA PRODUKTY!

Uchytenie siete na plot pomocou KLIPu FIXATEX:

Klip FIXATEX je najjednoduchší spôsob prichytenia siete na plot. Klip roztvoríte a uchytíte ním sieť na plote zhora aj zdola. Vhodný rozostup klipov je 50-80cm od seba. Klip jednoducho zaklapnete, čím sa Vaša sieť na plote dokonale upevní. Zúbky klipu do seba bezpečne zapadnú, takže sa nemusíte obávať ani silnejšieho vetra, či iných vplyvov. Klip je navrhnutý tak, že ani po opätovnom odstránení sieť nepoškodí, takže ho môžete ľubovoľne a bez obáv presunúť.

Uchytenie siete na plot pomocou viazacieho drôtu:

Viazací drôt dodávame v príjemnej tmavozelenej farbe, ktorá splýva s farbou siete. Drôt predávame v 50 metrových baleniach, jeho hrúbka je 1,4mm. Je ľahko ohýbateľný, no pritom dostatočne pevný na montáž siete na takmer akýkoľvek plot. Každý typ u nás zakúpenej siete na plot má v sebe nenápadné oká, cez ktoré drôt jednoducho pretiahnete a uchytíte o pletivo. Uchytenie siete na plot pomocou viazacieho drôtu je finančne najprijateľnejšie a pritom nenáročné riešenie.

 

Uchytenie siete na plot pomocou viazacej pásky BRIDFIX:

Viazacia, alebo sťahovacia páska BRIDFIX je vyrobená z pevného plastu so "zúbkami", pomocou ktorých nastavujete jej stiahnutie.  Je taktiež tmavozelenej farby, čo umožnuje jej dokonalé splynutie so sieťou na plot.  Montáž siete na plot je veľmi jednoduchá. Sťahovaciu pásku prevlečiete cez oko na sieti a taktiež cez prvok plotu, stiahnete je to hotové. Viazacie/upevňovacie pásky k sieti na plot rozmiestnite ľubovoľne na plot, odporúčame však najmä na vrchnú a spodnú hranu plota, v oblastiach s vyššou veternosťou aj v strede. Pásky ponúkame vo veľkostiach 140 a 190mm v baleniach po 50ks. 


 
Momentálne ESHOP prebieha rozsiahlou rekonštrukciou - a NIE JE MOŽNÉ zrealizovať žiadne objednávky. Funkčný nový web bude 15.3.2022. Ak máte záujem o objednávku a aktuálne ceny - kontaktujte nás na t.č. 0903 468 695. Ďakujeme za pochopenie